Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
FURNIZARE STALPISORI DELIMITARE ACCES
- Număr anunț
- SCN1071935
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- CNC ROMCENTER SRL (CUI 37512867)
- Cod CPV
- 34928472-7 · Stalpi de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 21.07.2020 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1042413
- Termen limită
- 28.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089693
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CNC ROMCENTER SRL CUI RO37512867
Valoare atribuită
130.000 RON
din 131.000 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.