Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat

Achiziție/furnizare autobuze hibrid pentru proiectului “Completarea parcului auto din Municipiul Târgoviște prin achiziționarea de vehicule ecologice destinate transportului public urban” -PMT-2020-P-051, Cod unic de identificare: 4279944-2020-6

Număr anunț
CN1026540
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34121400-5 · Autobuze cu podea joasa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.320.000 RON
Valoare atribuită
19.800.000 RON 11,3% sub estimat
Data publicării
27.11.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1054094
Termen limită
26.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 233-574594
Documentație de atribuire
DF1101251

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

19.800.000 RON

din 22.320.000 RON estimat 11,3%

Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 2.520.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.