Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat

Echipamente individuale de protectie

Număr anunț
CN1023043
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
Cod CPV
18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.720 RON
Valoare atribuită
166.125 RON 8,1% sub estimat
Data publicării
22.07.2020 12:57
Anunț de atribuire
CAN1043632
Termen limită
25.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1089885

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

166.125 RON

din 180.720 RON estimat 8,1%

Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 14.595 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.