Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
Achiziţia de tonere si cartuse imprimare
- Număr anunț
- SCN1072011
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 639.993,20 RON
- Valoare atribuită
- 606.174,74 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.07.2020 11:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1043420
- Termen limită
- 03.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089859
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
606.174,74 RON
din 639.993,20 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 33.818,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.