Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,3% sub estimat
Incheierea unui contract in vederea achizitionarii de consumabile (cartuse de tonere, drum unit-uri, fuser unit), pentru echipamente periferice din domeniul IT (copiatoare, imprimante, faxuri, etc.)
- Număr anunț
- SCN1071981
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.400 RON
- Valoare atribuită
- 36.243 RON 64,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.07.2020 07:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1045786
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089754
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
36.243 RON
din 101.400 RON estimat
64,3%
Adjudecat la 35,7% din estimat · economie 65.157 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.