Anulată Anunț de participare

Servicii de supervizare a lucrărilor de construcții pentru obiectivele: LOT 1: Modernizare DJ 172H, Nușeni – Corvinești, km 0+000-5+000; LOT 4: Modernizare DJ 154D, Viile Tecii (DN 15A) – Budurleni – Brăteni, km 12+120-16+120 - județul BISTRIȚA-NĂSĂUD

Număr anunț
SCN1072136
Autoritate contractantă
Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
Cod CPV
71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.472 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
23.07.2020 17:11
Anunț de atribuire
SCNA1044992
Termen limită
11.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1089903

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 104.472 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de supervizare obiectiv: ”Modernizare DJ 172H, Nușeni… 54.472 RON Anulat
4 Servicii de supervizare obiectiv: ”Modernizare DJ 154D, Viile … 50.000 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.