Atribuită
Anunț de participare
Inlocuire platforme pentru persoane cu dizabilitati Pasaje pietonale Obor Mosilor, 6 bucati
- Număr anunț
- SCN1072066
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Cod CPV
- 42417310-8 · Benzi rulante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365.546,22 RON
- Valoare atribuită
- 365.490 RON
- Data publicării
- 23.07.2020 08:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1046412
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089944
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ASCENSORUL COMPANY SERVICE SRL CUI RO 9656549
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRO ACCES ELEVATOR SRL CUI RO 31128159
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HISTRIA INTERNATIONAL SRL CUI RO 8025663
Valoare atribuită
365.490 RON
din 365.546,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro