Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

Servicii de elaborare a documentaţiei tehnico-economice fazele PAC, POE, PT si DDE, asistență tehnică din partea proiectantului şi execuție lucrări din cadrul proiectului ” AMENAJARE ARHITECTURALA SI PEISAGISTICA, REFACERE TROTUARE ACCESE, AMENAJARE ZONA PIETONALA ÎN CENTRUL COMUNEI PRUNDU BÂRGĂULUI”

Număr anunț
SCN1072206
Autoritate contractantă
COMUNA PRUNDU BARGAULUI (CUI 4347410)
Furnizor / câștigător
AMICII BUILDING SRL (CUI 24060832)
Cod CPV
45112710-5 · Lucrari de arhitectura peisagistica a spatiilor verzi (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.174.555,81 RON
Valoare atribuită
2.039.840,26 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
24.07.2020 16:23
Anunț de atribuire
SCNA1056504
Termen limită
11.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090295

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AMICII BUILDING SRL CUI RO 24060832
Asociați 1
Subcontractanți 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ARHI BEAST S.R.L. CUI RO 18744771
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.039.840,26 RON

din 2.174.555,81 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 134.715,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.