Atribuită Anunț de participare

Proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si executia de lucrari pentru obiectivul de investitii „Construire baza sportiva TIP 2- Str. Nicolae Iorga nr. 1, oras Saveni, judetul Botosani

Număr anunț
SCN1072201
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.253.547,76 RON
Valoare atribuită
1.425.474,29 RON
Data publicării
24.07.2020 15:01
Anunț de atribuire
SCNA1049323
Termen limită
18.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090032

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CBC HALE SRL CUI RO17147562
Asociați 2
MOLDPROIECT-ASD SRL CUI RO 15693410
S.U.C.T. SA CUI RO 4672918
Subcontractanți 1
OVITEC SRL CUI RO 20922870
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MIGIFRA SRL CUI 04880340874

Valoare atribuită

1.425.474,29 RON

din 1.253.547,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.