Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Lucrari de relocare retele de energie electrica in cadrul obiectivului de investitii “Reabilitarea si modernizarea strazii Tarpiului”

Număr anunț
SCN1072175
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Furnizor / câștigător
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO BISTRITA SA (CUI 3536144)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381.814 RON
Valoare atribuită
378.579,94 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
24.07.2020 10:25
Anunț de atribuire
SCNA1047431
Termen limită
13.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090170

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ITTU INSTAL CUI RO20807200

Valoare atribuită

378.579,94 RON

din 381.814 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 3.234,06 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.