Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,2% sub estimat

ACHIZITIONARE DE APARATE DE DEZINFECTARE SI IGIENIZARE

Număr anunț
SCN1072290
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144.510 RON
Valoare atribuită
80.670 RON 44,2% sub estimat
Data publicării
27.07.2020 19:30
Anunț de atribuire
SCNA1047847
Termen limită
05.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090439

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO HYGIENE SRL CUI RO 29674809
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
REVISMED MEDICAL CUI RO 17748430

Valoare atribuită

80.670 RON

din 144.510 RON estimat 44,2%

Adjudecat la 55,8% din estimat · economie 63.840 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.