Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Lucrari de amenajare si reparatii locuinte, igienizare locuinte si inlocuire garduri, folosind materiale ecologice, pentru 70 de gospodarii , COMUNA HERASTI, JUDETUL GIURGIU"
- Număr anunț
- SCN1072285
- Autoritate contractantă
- Comuna Herasti (CUI 16462219)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L. (CUI 7738383)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.261.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.259.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2020 17:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1044732
- Termen limită
- 12.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090376
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTAL GRUP CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 7738383
Valoare atribuită
1.259.500 RON
din 1.261.200 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.700 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.