Atribuită Anunț de participare

Articole si echipament sportiv specific

Număr anunț
CN1023190
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI RO13444099)
Furnizor / câștigător
ONEST SERVICE IMPEX SRL (CUI 3321935)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.057,14 RON
Valoare atribuită
97.057,14 RON
Data publicării
27.07.2020 16:24
Anunț de atribuire
CAN1040412
Termen limită
28.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090423

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

97.057,14 RON

din 97.057,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.