Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,8% sub estimat
Îngrășăminte complexe de tipul 18:46:0
- Număr anunț
- SCN1072265
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola Pitesti (CUI RO3110660)
- Furnizor / câștigător
- RARBAL SRL (CUI 17889707)
- Cod CPV
- 24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 57.575 RON 17,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.07.2020 15:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1043795
- Termen limită
- 07.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090414
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RARBAL SRL CUI RO17889707
Valoare atribuită
57.575 RON
din 70.000 RON estimat
17,8%
Adjudecat la 82,3% din estimat · economie 12.425 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.