Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat

Întocmire documentații cadastrale necesare pentru obtinerea numerelor cadastrale și înscrierea în cărțile funciare a unor terenuri ce constituie infrastructura feroviară publică situata pe raza Sucursalei RCF Craiova 150 ha

Număr anunț
SCN1072253
Autoritate contractantă
C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
Furnizor / câștigător
DTG ALFA SRL (CUI 28114226)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.000 RON
Valoare atribuită
109.500 RON 27,0% sub estimat
Data publicării
27.07.2020 11:08
Anunț de atribuire
SCNA1042540
Termen limită
11.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090276

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DTG ALFA SRL CUI RO28114226
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
THEOTOP SRL CUI RO391391

Valoare atribuită

109.500 RON

din 150.000 RON estimat 27,0%

Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 40.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.