Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 56,9% sub estimat
Achiziția de materiale promoționale necesare promovării Programului Operațional Comun România – Ucraina 2014-2020
- Număr anunț
- SCN1072348
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116.000 RON
- Valoare atribuită
- 49.970 RON 56,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2020 13:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1045265
- Termen limită
- 17.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090325
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIQUE PROMO S.R.L. CUI RO 36232419
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TEHNO ART SOLUTION SRL CUI 25466805
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRINT EXPERT SIMACO SRL CUI RO 6611623
Valoare atribuită
49.970 RON
din 116.000 RON estimat
56,9%
Adjudecat la 43,1% din estimat · economie 66.030 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.