Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare îngrășăminte chimice - vara 2020

Număr anunț
SCN1072326
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI RO14829298)
Furnizor / câștigător
NOVA CHEM SRL (CUI 16895980)
Cod CPV
24440000-0 · Diverse tipuri de ingrasaminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.000 RON
Valoare atribuită
101.910 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
28.07.2020 09:38
Anunț de atribuire
SCNA1042192
Termen limită
04.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090387

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA CHEM SRL CUI RO 16895980

Valoare atribuită

101.910 RON

din 102.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.