Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,3% sub estimat
Achizitia de echipamente pentru dotarea blocurilor alimentare
- Număr anunț
- SCN1072298
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157.836,24 RON
- Valoare atribuită
- 97.380 RON 38,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.07.2020 08:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1041862
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090378
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 157.836,24 RON Adjudecat: 97.380 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare hote centrale cu motor | 89.452 RON | — | |
| 2 | Furnizare hote de perete cu motor | 22.140 RON | MAXIGEL S.R.L. | 97.380 RON |
| 3 | Furnizare marmită pe gaz cu recipient cilindric, simplă sau sub… | 46.244,24 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXIGEL SRL CUI RO 6219272
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BELFIX DISTRIBUŢIE SRL CUI RO 33000856
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LANCOM DISTRIBUTION SRL CUI 15980336
Valoare atribuită
97.380 RON
din 157.836,24 RON estimat
38,3%
Adjudecat la 61,7% din estimat · economie 60.456,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.