Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,7% sub estimat

Lucrări de reparații curente la pavilion J și pavilion K din cazarma 3331 Palazu

Număr anunț
SCN1072421
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
DACOR-PLAST SRL (CUI 15937760)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
986.181,47 RON
Valoare atribuită
683.311,26 RON 30,7% sub estimat
Data publicării
29.07.2020 14:46
Anunț de atribuire
SCNA1043082
Termen limită
17.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090531

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 986.181,47 RON Adjudecat: 683.311,26 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrări de reparații curente la pavilion J din cazarma 3331 Pa… 498.953,40 RON DACOR PLAST S.R.L. 347.069,88 RON ↓30,4%
2 Lucrări de reparații curente la pavilion K din cazarma 3331 Pal… 487.228,07 RON DACOR PLAST S.R.L. 336.241,38 RON ↓31,0%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACOR-PLAST SRL CUI 15937760
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DRAFT CONSTRUCT SRL CUI RO 16322932
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

683.311,26 RON

din 986.181,47 RON estimat 30,7%

Adjudecat la 69,3% din estimat · economie 302.870,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.