Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,1% sub estimat
Contract de furnizare Diverse pachete software pentru rețele - 2 loturi
- Număr anunț
- CN1023260
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Cod CPV
- 48200000-0 · Pachete software pentru retele, internet si intranet (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455.845 RON
- Valoare atribuită
- 190.899 RON 58,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2020 14:34
- Anunț de atribuire
- CAN1045749
- Termen limită
- 31.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090562
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI RO41027500
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
190.899 RON
din 455.845 RON estimat
58,1%
Adjudecat la 41,9% din estimat · economie 264.946 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.