Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,2% sub estimat
Achiziție servicii de supraveghere tehnică a instalaţiilor şi a echipamentelor din domeniul ISCIR (RSVTI)
- Număr anunț
- SCN1072409
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- LPV SERVICE CONSULT SRL (CUI 24812099)
- Cod CPV
- 71631100-1 · Servicii de inspectie a utilajelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204.556,80 RON
- Valoare atribuită
- 73.170 RON 64,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2020 12:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1044708
- Termen limită
- 13.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090467
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Formulare servicii-semnat.docx.p7s
- 4. Propunerea de acord cadru si contract servicii RSVTI-semnat.doc.p7s
- CS RSVTI-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1090467.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LPV SERVICE CONSULT SRL CUI 24812099
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GYN CONS METALMOB SRL CUI 32328430
Valoare atribuită
73.170 RON
din 204.556,80 RON estimat
64,2%
Adjudecat la 35,8% din estimat · economie 131.386,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.