Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Exploatare , intretinere si reparatii la CT/PT de pe raza SRCF Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1072407
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Furnizor / câștigător
- TERMO-ENERGETICA INSTAL SRL (CUI 29306033)
- Cod CPV
- 50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.472.967,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.471.121 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2020 12:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1041923
- Termen limită
- 13.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090534
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERMO-ENERGETICA INSTAL SRL CUI RO29306033
Valoare atribuită
1.471.121 RON
din 1.472.967,80 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.846,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.