Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat

Servicii de curatenie Sediu central si Centrele de Operatiuni Retea

Număr anunț
SCN1072404
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.390 RON
Valoare atribuită
191.832 RON 6,1% sub estimat
Data publicării
29.07.2020 11:52
Anunț de atribuire
SCNA1041578
Termen limită
12.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090181

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BLA SHINE SRL CUI RO30981661

Valoare atribuită

191.832 RON

din 204.390 RON estimat 6,1%

Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 12.558 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.