Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIONARE BULDOEXCAVATOR, COMUNA SASCA MONTANA

Număr anunț
SCN1072386
Autoritate contractantă
COMUNA SASCA MONTANA (CUI 3227190)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314.347,08 RON
Valoare atribuită
314.300 RON
Data publicării
29.07.2020 09:52
Anunț de atribuire
SCNA1041846
Termen limită
11.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090451

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

314.300 RON

din 314.347,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.