Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

„Cresterea eficientei energetice a blocurilor de locuinte din orasul Negresti-Oas – LOT 1”

Număr anunț
SCN1072382
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.271.332,65 RON
Valoare atribuită
6.256.757,66 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
29.07.2020 09:04
Anunț de atribuire
SCNA1044194
Termen limită
07.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090489

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Subcontractanți 2
EDS ELECTRIC SRL CUI RO18774284
QUATRO P SRL CUI 13757940

Valoare atribuită

6.256.757,66 RON

din 6.271.332,65 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 14.574,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.