Anulată
Anunț de participare
Achiziția unor autovehicule
- Număr anunț
- SCN1072379
- Autoritate contractantă
- Judetul Mures (CUI 4322980)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411.760 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 08:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1041883
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090532
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 411.760 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Achizitie autoutilitare | 285.712 RON | Anulat | — |
| 2 | Achizitie autoturisme | 126.048 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AUTOMOBILE SERVICE SRL CUI 565188
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.