- Număr anunț
- SCN1072376
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 33191100-6 · Sterilizator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153.277 RON
- Valoare atribuită
- 153.277 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 08:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1041841
- Termen limită
- 07.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090473
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE CUI RO 9245101
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NICONSULTING TECHNICS SRL CUI RO18448164
Valoare atribuită
153.277 RON
din 153.277 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro