Atribuită
Anunț de participare
Kit complet de reactivi histologie conventionala
- Număr anunț
- CN1026669
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.728.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.760.000 RON
- Data publicării
- 05.12.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1055794
- Termen limită
- 06.01.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 238-587596
- Documentație de atribuire
- DF1101722
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Valoare atribuită
1.760.000 RON
din 1.728.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro