Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 86,1% sub estimat
Proteze ortopedice pentru Spitalul de Ortopedie și Traumatologie Azuga
- Număr anunț
- SCN1072518
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
- Cod CPV
- 33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450.000 RON
- Valoare atribuită
- 62.707 RON 86,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2020 18:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1043297
- Termen limită
- 06.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090842
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL TECHNOLOGIES INTERNATIONAL SRL CUI RO 17177202
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593
Valoare atribuită
62.707 RON
din 450.000 RON estimat
86,1%
Adjudecat la 13,9% din estimat · economie 387.293 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.