Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,4% sub estimat
Achizitia de conserve si alte produse preparate pe baza de carne
- Număr anunț
- SCN1072489
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL S.R.L. (CUI 673910)
- Cod CPV
- 15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 915.000 RON
- Valoare atribuită
- 536.457,80 RON 41,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2020 09:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1042562
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090604
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa - formularul de oferta nr. 2-semnat.xls.p7s
- Caiet de sarcini - Preparate pe baza de carne 2020-semnat.pdf.p7s
- Evidenta privind termenele de livrare a produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1090604.pdf
- Formular-comanda produse-semnat-semnat.pdf.p7s
- Formulare pentru firme-semnat-semnat.doc.p7s
- Model contract furnizare 2020-semnat.pdf.p7s
- Proces verbal privind constatarea amiabila a calitatii produselor-semnat-semnat.pdf.p7s
- Recomandare-semnat.odt.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIVERSAL S.R.L. CUI 673910
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Valoare atribuită
536.457,80 RON
din 915.000 RON estimat
41,4%
Adjudecat la 58,6% din estimat · economie 378.542,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.