Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,2% sub estimat
Contract furnizare avion monomotor
- Număr anunț
- CN1026721
- Autoritate contractantă
- SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
- Furnizor / câștigător
- ARPIEM AVIATION SRL (CUI 33519692)
- Cod CPV
- 34711100-5 · Avioane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 498.000 RON 80,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.12.2020 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1056763
- Termen limită
- 11.01.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 240-592773
- Documentație de atribuire
- DF1101668
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARPIEM AVIATION SRL CUI 33519692
Valoare atribuită
498.000 RON
din 2.521.008,40 RON estimat
80,2%
Adjudecat la 19,8% din estimat · economie 2.023.008,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.