Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,9% sub estimat
Achizitia de echipamente de protectie medicala
- Număr anunț
- CN1026770
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL PNEUMOFTIZIOLOGIE BRAD (CUI 4634256)
- Furnizor / câștigător
- BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 885.680 RON
- Valoare atribuită
- 195.336,50 RON 77,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1053102
- Termen limită
- 23.12.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 242-596288
- Documentație de atribuire
- DF1101814
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Echipamente de protectie medicala 2021.doc.p7s
- FisaDate_DF1101814.pdf
- Formulare Achizitie de echipamente de protectie medicala 2021.doc.p7s
- Model Acord cadru echipamente de protectie medicala.doc.p7s
- Model Contract subsecvent echipamente de protectie medicala.docx.p7s
DUAE
Loturi (14)
Adjudecat: 195.336,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manusi de protectie marimea M | — | Anulat | — |
| 2 | Manusi de protectie marimea S | — | Anulat | — |
| 3 | Masca protectie FFP3 | — | CRIO - 2 S.R.L. 6 contracte | 40.740 RON |
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 1625 · 08.03.2021 | 1.680 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 3446 · 26.04.2021 | 18.900 RON | |||
| DELUXE CARDS,ARTISANA MEDICAL S.R.L.,CRIO - 2 S.R.L. · contract 1624 · 08.03.2021 | — | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 8651 · 12.11.2021 | 16.800 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 7715 · 13.10.2021 | 2.520 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 6300 · 10.08.2021 | 840 RON | |||
| 4 | Masca chirurgicala simpla | — | NERAMO DISTRIBUTION,BEST ACHIZITII,INEDIT CLEAN TOTAL · BEST ACHIZITII 6 contracte | 3.675 RON |
| NERAMO DISTRIBUTION,BEST ACHIZITII,INEDIT CLEAN TOTAL · contract 1626 · 08.03.2021 | — | |||
| BEST ACHIZITII · contract 1627 · 08.03.2021 | 675 RON | |||
| BEST ACHIZITII · contract 7716 · 13.10.2021 | 600 RON | |||
| BEST ACHIZITII · contract 6301 · 10.08.2021 | 600 RON | |||
| BEST ACHIZITII · contract 3445 · 26.04.2021 | 1.200 RON | |||
| BEST ACHIZITII · contract 8673 · 15.11.2021 | 600 RON | |||
| 5 | Combinezon de unica folosinta | — | ATLAS MEDICAL,DELUXE CARDS,BEST ACHIZITII 4 contracte | 109.740 RON |
| ATLAS MEDICAL,DELUXE CARDS,BEST ACHIZITII · contract 1628 · 08.03.2021 | — | |||
| BEST ACHIZITII · contract 1629 · 08.03.2021 | 35.400 RON | |||
| BEST ACHIZITII · contract 3447 · 26.04.2021 | 53.100 RON | |||
| BEST ACHIZITII · contract 8666 · 15.11.2021 | 21.240 RON | |||
| 6 | Botosi de protectie tip cisma | — | DELUXE CARDS · DELUXE CARDS,JOLIDON INTERNATIONAL,ATLAS MEDICAL 6 contracte | 22.680 RON |
| DELUXE CARDS · contract 6302 · 10.08.2021 | 1.800 RON | |||
| DELUXE CARDS,JOLIDON INTERNATIONAL,ATLAS MEDICAL · contract 1630 · 08.03.2021 | — | |||
| DELUXE CARDS · contract 1631 · 08.03.2021 | 1.800 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 3448 · 26.04.2021 | 12.960 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 7717 · 13.10.2021 | 1.800 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 8667 · 15.11.2021 | 4.320 RON | |||
| 7 | Protector incaltamine - Botosi cu elastic | — | CRIO - 2 S.R.L. · CRIO - 2 S.R.L.,ATLAS MEDICAL,INEDIT CLEAN TOTAL 6 contracte | 1.746 RON |
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 8668 · 15.11.2021 | 216 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 6303 · 10.08.2021 | 630 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 7718 · 13.10.2021 | 270 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 1633 · 08.03.2021 | 90 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 3449 · 26.04.2021 | 540 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L.,ATLAS MEDICAL,INEDIT CLEAN TOTAL · contract 1632 · 08.03.2021 | — | |||
| 8 | Bonete medicale de unica folosinta | — | ALISON HAYES (ROMANIA) 6 contracte | 1.120 RON |
| ALISON HAYES (ROMANIA) · contract 7719 · 13.10.2021 | 300 RON | |||
| ATLAS MEDICAL,CRIO - 2 S.R.L.,ALISON HAYES (ROMANIA) · contract 1634 · 08.03.2021 | — | |||
| ALISON HAYES (ROMANIA) · contract 1635 · 08.03.2021 | 50 RON | |||
| ALISON HAYES (ROMANIA) · contract 6304 · 10.08.2021 | 200 RON | |||
| ALISON HAYES (ROMANIA) · contract 8669 · 15.11.2021 | 120 RON | |||
| ALISON HAYES (ROMANIA) · contract 3450 · 26.04.2021 | 450 RON | |||
| 9 | Manusi chirurgicale sterile marimea 6 | — | DELUXE CARDS 3 contracte | 655 RON |
| DELUXE CARDS · contract 3451 · 26.04.2021 | 524 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 1636 · 08.03.2021 | — | |||
| DELUXE CARDS · contract 1637 · 08.03.2021 | 131 RON | |||
| 10 | Manusi chirurgicale sterile marimea 7.5 | — | DELUXE CARDS 2 contracte | 655 RON |
| DELUXE CARDS · contract 1639 · 08.03.2021 | 655 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 1638 · 08.03.2021 | — | |||
| 11 | Manusi chirurgicale sterile marimea 8.5 | — | DELUXE CARDS 2 contracte | 655 RON |
| DELUXE CARDS · contract 1641 · 08.03.2021 | 655 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 1640 · 08.03.2021 | — | |||
| 12 | Ochelari de protectie | — | INEDIT CLEAN TOTAL · INEDIT CLEAN TOTAL,CRIO - 2 S.R.L.,DELUXE CARDS 3 contracte | 709,50 RON |
| INEDIT CLEAN TOTAL · contract 8672 · 15.11.2021 | 236,50 RON | |||
| INEDIT CLEAN TOTAL,CRIO - 2 S.R.L.,DELUXE CARDS · contract 1642 · 08.03.2021 | — | |||
| INEDIT CLEAN TOTAL · contract 1643 · 08.03.2021 | 473 RON | |||
| 13 | Viziere | — | DELUXE CARDS 3 contracte | 1.180 RON |
| DELUXE CARDS · contract 1645 · 08.03.2021 | 590 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract 8670 · 15.11.2021 | 590 RON | |||
| ATLAS MEDICAL,DELUXE CARDS · contract 1644 · 08.03.2021 | — | |||
| 14 | Halat vizitator de unica folosinta | — | CRIO - 2 S.R.L. · CRIO - 2 S.R.L.,JOLIDON INTERNATIONAL,ALISON HAYES (ROMANIA) 6 contracte | 11.781 RON |
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 8671 · 15.11.2021 | 3.808 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L.,JOLIDON INTERNATIONAL,ALISON HAYES (ROMANIA) · contract 1646 · 08.03.2021 | — | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 7720 · 13.10.2021 | 1.190 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 6305 · 10.08.2021 | 238 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 1647 · 08.03.2021 | 1.190 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 3456 · 26.04.2021 | 5.355 RON | |||
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE CARDS CUI RO18035010
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BEST ACHIZIŢII SRL CUI 32125703
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
JOLIDON INTERNATIONAL SRL CUI RO29974202
Valoare atribuită
195.336,50 RON
din 885.680 RON estimat
77,9%
Adjudecat la 22,1% din estimat · economie 690.343,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.