Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,6% sub estimat
Tamplarie din profil aluminiu si PVC, ferestre si usi cu geam temoizolant, cu montaj
- Număr anunț
- SCN1072545
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
- Cod CPV
- 44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279.550 RON
- Valoare atribuită
- 132.612 RON 52,6% sub estimat
- Data publicării
- 31.07.2020 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1042700
- Termen limită
- 11.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090764
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
METALLER ENERGY S.R.L. CUI 42596376
Terți susținători 1
GMI CONSTRUCT SRL CUI RO31222899
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WORLD TRANS SYSTEMS SRL CUI RO32275964
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MURAL SERV SRL CUI 22983050
Valoare atribuită
132.612 RON
din 279.550 RON estimat
52,6%
Adjudecat la 47,4% din estimat · economie 146.938 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.