Atribuită
Anunț de participare
Reactivi de laborator pentru laboratorul de genetica moleculara
- Număr anunț
- SCN1072541
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.770 RON
- Valoare atribuită
- 112.770 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1041798
- Termen limită
- 14.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090537
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
112.770 RON
din 112.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro