Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat

Sigilii

Număr anunț
SCN1072540
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438.295 RON
Valoare atribuită
414.388 RON 5,5% sub estimat
Data publicării
31.07.2020 08:27
Anunț de atribuire
SCNA1044595
Termen limită
17.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090798

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578

Valoare atribuită

414.388 RON

din 438.295 RON estimat 5,5%

Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 23.907 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.