Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat

Servicii de consultanță pentru elaborarea Strategiei Integrate de Dezvoltare Urbana în cadrul proiectului „Promovarea dezvoltarii urbane durabile prin elaborarea documentelor de planificare strategică pentru perioada 2021-2027-PLANIFIC", cod SIPOCA 772/MySMIS2014 135741”

Număr anunț
SCN1072537
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
URBAN SCOPE SRL (CUI 35752863)
Cod CPV
73220000-0 · Servicii de consultanta in dezvoltare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260.000 RON
Valoare atribuită
230.000 RON 11,5% sub estimat
Data publicării
31.07.2020 08:21
Anunț de atribuire
SCNA1042863
Termen limită
26.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090720

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863

Valoare atribuită

230.000 RON

din 260.000 RON estimat 11,5%

Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 30.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.