Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,2% sub estimat
Servicii de întocmire proiect tehnic, caiete de sarcini, detalii de execuție, documentații pentru obținerea de acorduri actualizate și autorizație de construire, proiectul de organizare a execuției lucrărilor cât și asistență tehnică pe perioada implementării proiectului pentru obiectivul de investiție „Îmbunătățirea calității vieții populației din orașul Sărmașu prin reabilitarea, modernizarea, dotarea și extinderea Casei de Cultură a orașului Sărmașu și modernizarea spațiului public adiacent. Obiect 2 Modernizarea spațiului public adiacent”
- Număr anunț
- SCN1072684
- Autoritate contractantă
- ORAS SARMASU (CUI 6405259)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL PROEX SRL (CUI 29930346)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.000 RON
- Valoare atribuită
- 77.040 RON 44,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2020 16:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1049172
- Termen limită
- 07.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090895
Documente
Documentația de atribuire
- 2020.07.27 formulare Casa de cultura Obiectiv B.doc.p7s
- 2020.07.27 model contract Casa de cultura obiect B.doc.p7s
- Caiet de sarcini Casa de Cultura - ob. B.pdf.p7s
- DALI piese scrise B_memoriu.pdf.p7s
- DALI piese scrise B_modificat_ETF.pdf.p7s
- Detaliu str. Morii (1).pdf.p7s
- deviz casa de cultura.pdf.p7s
- Deviz general obiectiv B_precontractare 2.pdf.p7s
- ETF_Detalii_obiectiv B_initial.pdf.p7s
- ETF_h01, h02, l04, l03, l02_initial.pdf.p7s
- ETF_H01-H06_Clarificari 1.pdf.p7s
- ETF_h03_initial.pdf.p7s
- ETF_L01_initial.pdf.p7s
- ETF_L05_initial.pdf.p7s
- ETF_Nota proiectantului_Modificari DALI B.pdf.p7s
- ETF_Profile tip_Clarificari 1.pdf.p7s
- ETF_profil logitudinal L06_initial.pdf.p7s
- ETF_Studiu de trafic.pdf.p7s
- FisaDate_DF1090895.pdf
- plan de incadrare.pdf.p7s
- profile tip Morii.pdf.p7s
- Raport expertiza tehnica_obiectiv B.pdf.p7s
- Strategia de contractare Casa de Cultura - ob. B.pdf.p7s
- Studiu geotehnic_obiectiv B.pdf.p7s
- Studiu topo obiectiv B partea 1.pdf.p7s
- Studiu topo obiectiv B partea 2.pdf.p7s
- Studiu topo obiectiv B partea 3.pdf.p7s
- Studiu topo obiectiv B partea 4.pdf.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL PROEX SRL CUI 29930346
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
URBIS CONCEPT SRL CUI 28381002
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
REFERENCE CONSTRUCT S.R.L. CUI 40316682
Terți susținători 1
SABE SRL CUI RO 4075561
Valoare atribuită
77.040 RON
din 138.000 RON estimat
44,2%
Adjudecat la 55,8% din estimat · economie 60.960 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.