Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Întreținere și reparare străzi cu carosabil balastat
- Număr anunț
- SCN1072661
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- VALMAN CONSTRUCT SRL (CUI 18711138)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.613,45 RON
- Valoare atribuită
- 33.516,11 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2020 10:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1042090
- Termen limită
- 26.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090731
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALMAN CONSTRUCT SRL CUI RO18711138
Valoare atribuită
33.516,11 RON
din 33.613,45 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 97,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.