Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare teste rapide determinare SARS-Cov-2 de tip antigen
- Număr anunț
- CN1026794
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.475 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 08:27
- Anunț de atribuire
- CAN1049327
- Termen limită
- 23.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1101929
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 19 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TODY LABORATORIES INT. SRL CUI RO 4134935
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CANORI SYSTEMS SRL CUI RO 27031521
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANROTEX TRADING SRL CUI RO 32163740
Valoare atribuită
35.475 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro