Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,3% sub estimat
MATERIALE SANITARE UZUALE (MANUSI SI ROLE CEARCEAF)
- Număr anunț
- CN1023264
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.494.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.473.600 RON 40,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.08.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1041818
- Termen limită
- 17.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 149-364570
- Documentație de atribuire
- DF1090443
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1090443.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.docx.p7s
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 7.494.000 RON Adjudecat: 4.473.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | manusi examinare S | 1.100.000 RON | BIZMED SRL 3 contracte | 588.000 RON ↓46,5% |
| BIZMED SRL · contract 16 · 12.08.2021 | 126.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 1 · 24.09.2020 | 336.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 26 · 19.04.2022 | 126.000 RON | |||
| 2 | manusi examinare L | 1.650.000 RON | BIZMED SRL 3 contracte | 504.000 RON ↓69,5% |
| BIZMED SRL · contract 32 · 14.09.2022 | 168.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 18 · 20.09.2021 | 168.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 27 · 28.06.2022 | 168.000 RON | |||
| 3 | manusi uf din polietilena S | 25.000 RON | Anulat | — |
| 4 | manusi uf din polietilena M | 25.000 RON | Anulat | — |
| 5 | manusi uf din polietilena L | 25.000 RON | Anulat | — |
| 6 | rola cearceaf | 1.369.000 RON | LUAN VISION 8 contracte | 369.600 RON ↓73,0% |
| LUAN VISION · contract 34 · 18.09.2020 | — | |||
| LUAN VISION · contract 2 · 24.09.2020 | 52.800 RON | |||
| LUAN VISION · contract 8 · 20.01.2021 | 52.800 RON | |||
| LUAN VISION · contract 15 · 01.07.2021 | 52.800 RON | |||
| LUAN VISION · contract 20 · 15.11.2021 | 39.600 RON | |||
| LUAN VISION · contract 23 · 11.01.2022 | 79.200 RON | |||
| LUAN VISION · contract 29 · 28.06.2022 | 52.800 RON | |||
| LUAN VISION · contract 33 · 14.09.2022 | 39.600 RON | |||
| 7 | manusi examinare M | 1.650.000 RON | BIZMED SRL 8 contracte | 2.142.000 RON |
| BIZMED SRL · contract 30 · 04.08.2022 | 252.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 10 · 23.02.2021 | 336.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 4 · 10.11.2020 | 336.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 12 · 12.04.2021 | 168.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 24 · 14.02.2022 | 336.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 14 · 01.07.2021 | 378.000 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 34 · 18.09.2020 | — | |||
| BIZMED SRL · contract 7 · 20.01.2021 | 336.000 RON | |||
| 8 | manusi examinare nitril M | 1.650.000 RON | TZMO ROMANIA 11 contracte | 870.000 RON ↓47,3% |
| TZMO ROMANIA · contract 31 · 04.08.2022 | 60.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 13 · 26.05.2021 | 120.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 11 · 23.02.2021 | 90.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 17 · 12.08.2021 | 90.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 19 · 20.09.2021 | 120.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 25 · 14.02.2023 | 90.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 22 · 08.12.2021 | 60.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 3 · 24.09.2020 | 90.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 9 · 20.01.2021 | 90.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 28 · 28.06.2022 | 60.000 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 34 · 18.09.2020 | — | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIZMED SRL CUI 27647093
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Valoare atribuită
4.473.600 RON
din 7.494.000 RON estimat
40,3%
Adjudecat la 59,7% din estimat · economie 3.020.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.