Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Servicii de Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „Reabilitarea, extinderea și dotarea grădiniței cu program prelungit Prichindelul Isteț și a creșei nr. 4 str. Aviatorilor, nr. 16, Turda, jud. Cluj”

Număr anunț
SCN1072732
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
AWE INFRA SRL (CUI 35355090)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.203.981,08 RON
Valoare atribuită
9.165.520 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
04.08.2020 09:42
Anunț de atribuire
SCNA1044680
Termen limită
20.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091018

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Asociați 2
Subcontractanți 5
LOGIC SYSTEMS SRL CUI RO 16586462
MRD INSTAL SRL CUI RO33542369
SC DP CONS SRL CUI RO16682486
VIMED COM SRL CUI RO6892804

Valoare atribuită

9.165.520 RON

din 9.203.981,08 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 38.461,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.