Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,3% sub estimat
Furnizare Generatoare de semnal RF 6GHz si Analizor de spectru 8,4GHz
- Număr anunț
- SCN1072719
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Cod CPV
- 34999100-7 · Generatoare de semnal (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646.278,17 RON
- Valoare atribuită
- 405.000 RON 37,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2020 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1045547
- Termen limită
- 17.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1090888
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
COMTEST SRL CUI RO 24572875
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Valoare atribuită
405.000 RON
din 646.278,17 RON estimat
37,3%
Adjudecat la 62,7% din estimat · economie 241.278,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.