Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Contract de furnizare mobilier pentru Camera de Conturi Dâmboviţa
- Număr anunț
- CN1023317
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.500 RON
- Valoare atribuită
- 22.430,10 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1043206
- Termen limită
- 03.09.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 150-367245
- Documentație de atribuire
- DF1090699
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Valoare atribuită
22.430,10 RON
din 22.500 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 69,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.