Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Achiziție de utilaje si accesorii în cadrul proiectului „Achiziție de utilaje si echipamente pentru asigurarea serviciilor publice de bază in Comuna Socol, Județul Caraș-Severin
- Număr anunț
- SCN1072857
- Autoritate contractantă
- Comuna Socol (Primaria Comunei Socol) (CUI 3227220)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 43251000-7 · Incarcatoare cu bena frontala cu cupa intoarsa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288.204,30 RON
- Valoare atribuită
- 281.015 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2020 18:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1043594
- Termen limită
- 21.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1089362
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
281.015 RON
din 288.204,30 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 7.189,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.