Atribuită Anunț de participare

„Delegarea gestiunii serviciului public de salubrizare în comuna Lunca de Jos, judeţul Harghita”

Număr anunț
SCN1072816
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE JOS (CUI 4246211)
Furnizor / câștigător
RDE HURON SRL (CUI 10313528)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668.654 RON
Valoare atribuită
721.226,08 RON
Data publicării
05.08.2020 11:39
Anunț de atribuire
SCNA1042773
Termen limită
19.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091109

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RDE HURON SRL CUI RO 10313528

Valoare atribuită

721.226,08 RON

din 668.654 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.