Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat
Stații de lucru portabile - în cadrul proiectului „The CBC Romania-Moldova a safer area by improving the Mobile Emergency Service for Resuscitation and Extrication (SMURD) operating infrastructure, by increasing the level of training and maintaining the capacity of professional personnel to intervene in emergency situations” – SMURD-2.
- Număr anunț
- SCN1072815
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.352 RON
- Valoare atribuită
- 33.306 RON 21,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.08.2020 11:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1043489
- Termen limită
- 20.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091215
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + specificatii tehnice statii de lucru portabile-semnat.pdf.p7s
- Documentatie - prima pagina- statii de lucru portabile-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1091215.pdf
- Proiect contract statii de lucru portabile-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea IV Formulare si modele de documente statii de lucru-semnat.docx.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
33.306 RON
din 42.352 RON estimat
21,4%
Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 9.046 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.