Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Sistem integrat, bază de date unică și furnizare de informații privind serviciul de ticketing al operatorilor de transport feroviar de călători

Număr anunț
CN1026856
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
Furnizor / câștigător
INFORMATICA FEROVIARA SA (CUI 14966210)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.604.870 RON
Valoare atribuită
3.598.320 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
14.12.2020 22:04
Anunț de atribuire
CAN1058920
Termen limită
28.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 245-607595
Documentație de atribuire
DF1102227

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.598.320 RON

din 3.604.870 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 6.550 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.