Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat

PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII "REABILITARE PARC I.L. CARAGIALE SI STRADA OCTAVIAN PETROVICI SI PARTIAL STR. GEORGE BARITIU"

Număr anunț
CN1026862
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
NORD CONFOREST SA (CUI 201900)
Cod CPV
45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.013.911,11 RON
Valoare atribuită
15.848.050 RON 12,0% sub estimat
Data publicării
14.12.2020 22:04
Anunț de atribuire
CAN1056724
Termen limită
01.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 245-606063
Documentație de atribuire
DF1101747

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NORD CONFOREST SA CUI RO 201900
Subcontractanți 11
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612
DACIA FABER SRL CUI RO 7026210
INTERCOM ENERGY SRL CUI RO 33425601
MONTREPCOM SRL CUI RO 1220985
STUDIO 82 SRL CUI 25342629
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCT MAPCOM SRL CUI RO 1238311
Asociați 1
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Subcontractanți 3
INSTA GRUP S.A. CUI RO 9808027
LIFECONSTRUCT SRL CUI RO17644200
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Terți + subcontractanți 1
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717

Valoare atribuită

15.848.050 RON

din 18.013.911,11 RON estimat 12,0%

Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 2.165.861,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.