Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparare si intretinere electropompe de apa
- Număr anunț
- SCN1072798
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
- Cod CPV
- 50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 100.000 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 09:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1043670
- Termen limită
- 24.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091206
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOMATICA BOB S.R.L. CUI 28321477
Valoare atribuită
100.000 RON
din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro