Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparatii si intretinere macara XCMG tip QY25K5 (august 2020)
- Număr anunț
- SCN1072778
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- LOAD SYS GROUP SRL (CUI 16959731)
- Cod CPV
- 50531400-0 · Servicii de reparare si de intretinere a macaralelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.000 RON
- Valoare atribuită
- 114.965 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 08:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1045021
- Termen limită
- 21.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091138
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LOAD SYS GROUP SRL CUI RO16959731
Valoare atribuită
114.965 RON
din 115.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro